KARGO BEDAVA !

Hakkımızda
 
Nursace, 1994 yılında Nurettin Sabri Çelik tarafından kurulmuş olup, toplamda 11 mağazaya ulaşan 9 yurt içi, 2 yurt dışı mağazası ile sektöre öncülük etmektedir. Nursace, ileri teknolojisini ve tasarım gücünü kullanarak dünyanın en beğenilen global markalarıyla eş zamanlı büyüyor, 15.000 m2'mizde her yıl 200.000 çift ayakkabı üretiliyor. fabrika İstanbul'un Haramidere ilçesinde bulunmaktadır.
Nursace, başarılı bir üretim için sistematik yaklaşımların ve kalifiye personelin kilit nokta olduğuna inanmakta ve bu prensibi takip ederek faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Nursace'nin vizyonu, küresel dünyamızda müşterilerinin istediği ürünleri, hayata renk ve rahatlık katan, modayı yaratan ürünler sunarak sınırları aşan bir Türk markası olmaktır. Özgün ve özel koleksiyonları ile marka, emin ve büyük adımlarla yürümekte ve istikrarla büyümeye devam etmektedir.

Görevimiz

Nursace, büyümesini sağlamayı, çok uluslu dünyanın önde gelen markaları ile rekabet etmeyi ve hem iç hem de dış pazarlarda trend ayakkabılar üretip tasarlamayı hedefliyor. Dünya şartlarına uygun büyürken, milletine değer katmak Nursace'nin ana hedefidir. Beklentilerin ötesinde üretim yapmak ve müşterilerimize en iyi ve en tatmin edici hizmeti sunmak her zaman bizim için öncelikli olduğundan, etkinliği, güvenilirliği ve yeterliliği ile Nursace, tedarikçilerine, ve müşterilerine verdiği değeri sürekli artırmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR