ÜYELİK SÖZLEŞMESİ.
 
Bu üyelik sözleşmesinin geçerli olabilmesi için sizlerden istediğimiz üyelik bilgilerinin, kendi belirlediğiniz şifrenin girilmesi ve tercihinize göre kampanya bilgilendirme izinlerinin verilmesi sonrasında üye ol butonuna basmanız yeterlidir.
Sizlerden istenen bilgilerden zorunlu olanların eksiksiz bir şekilde girilmesi siparişlerinizin sorunsuz işleme alınabilmesi için son derece önemlidir. Eksik ya da yanlış bilgilerin bulunması siparişlerinizin işlem sürecini uzatacaktır. Üye olduktan sonra bilgilerinizle ilgili değişiklikleri "Müşteri Hizmetleri" sayfasındaki "Üyelik Bilgilerim" kısmından yapabilirsiniz.
Dilediğiniz zaman "İletişim" sayfamızda belirtilen kanallardan herhangi biri ile bizlere ulaşarak yaptığınız sözlü veya yazılı bildirim ile herhangi bir gerekçe göstermeden üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.
Sizlerin tarafından verilen bilgi ve işlemlerin güvenliği için gerekli olan tüm önlemler gerek bizlerin gerekse de sistemin barındırma hizmetinin verildiği kuruluşlarca alınmıştır. Sitemizin kullanımı esnasında kullandığınız kredi kartlarına ait her türlü kart bilgisi ve şifre işlemleri bizlerden bağımsız olarak ilgili banka ve kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleşmektedir. Alışveriş esnasında kullandığınız kart ve şifre bilgileriniz bizler veya diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde işlemler sırasında göreceğiniz 'Sipariş Ön Bilgilendirme" formu ve "Mesafeli Satış Sözleşmesi" şartları geçerli olacaktır.
Nursace olarak bizler yukarıda belirtilen konularda ve üyelerimize sunduğumuz hizmet, ürün ve fırsatlarda gerekli durumlarda değişiklik yapma hakkımızı saklı tutar ve bu değişiklikler site üzerinde veya uygun görülen yöntemlerle duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.
Yukarıda esasları ve kuralları üyemiz olarak benimseyip kabul ediyor ve www.nursace.com adresli sitemize üye olmak istiyorsanız gerekli bilgileri doldurduktan sonra "Üye Ol" butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.