KARGO BEDAVA !

 
İADE & DEĞİŞİM ŞARTLARI
  

Almış olduğunuz ürününü tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası birinci kopyasının arka yüzündeki iade bölümünü doldurup imzalayarak iade ediniz. İade veya değişimlerinizi UPS Kargo ile acente kodumuzu 'Y4957F' olarak belirterek karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. Farklı kargo firmaları ile yapacağınız gönderi ücretlerini sizin ödemeniz gerekecektir.


İade Adresi:

Turgut Özal Mah. 33.Sokak No:8/1 34513 Esenyurt / İstanbul

0212 428 69 69

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.


Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.


Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren havale iadeleri 2 iş günü içinde kredi kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisine başvurabilirsiniz. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılabilir. Bu süre için firmamızın bir tasarrufu bulunmamaktadır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılabilir. Bu durum bankalara ait bir uygulamadır.


Üründe bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR