GARANTİ

TEKSTİL, AYAKKABI VE OYUNCAK SEKTÖRLERİNDE

100 TL VE ÜZERİ İŞLEMLERDE

+ 2 TAKSİT!

 

·         Kampanyamız tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

·         Sektör kampanyamız Bonus üyesi üye işyerlerinden 2 taksit ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacak şekilde revize edilmiştir.

·         Kampanya kapsamında mevcut çalışma şeklinizde ve maliyetlerinizde herhangi bir değişiklik olmayıp, ilave 2 taksit maliyeti bankamız tarafından karşılanacaktır.

·         Kampanyaya tüm Garanti Bonus, American Express, Bonus Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Tekstilbank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ve Burgan Bonus dahildir.

·         Kampanya Miles & Smiles kredi kartı ve Miles & Smiles Business kredi kartı için tek seferde gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.

·         Kampanyaya Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business, Easy kredi kartı dahil değildir.

·         Sanal POS ile yapılan alışverişlerde sadece +2 taksit uygulaması geçerli olacaktır.

·         Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. 

·         FLEXI kampanyaya katılımı için FLEXI sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp GIYIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.

·         Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit ; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası  üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: “ TAKSIT 2 ” şeklinde)  3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.  Tek seferde peşin ya da taksitli 100-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501–5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. En fazla 9 aylık ek taksit talep edilebilir.

 

AKBANK

GİYİM, AYAKKABI,  OPTİK VE SAAT SEKTÖRLERİNDE

50 TL VE ÜZERİ İŞLEMLERDE

+ 3 TAKSİT!

 

 

·         +3 TAKSİT kampanyası, 50 TL ve üzeri vade farksız 2-9 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir. Artı taksit ve erteleme ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.

·         Bu kampanyadan Axess, Wings, Free, Exi 26 ve Bank’o Card Axess sahipleri yararlanabilir.

·         Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

·         Kampanyaya ticari kartlar dahildir.

 

 

FİNANSBANK

2-8 TAKSİTLİ ALIŞVERİŞLERİNİZE

+ 4 TAKSİT!

 

 

·   Şubat ayı boyunca anlaşmalı mağazalarda QNB Finansbank bireysel kredi kartları, Artı Paket’e dahil CardFinans Fix’ler ve HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile POS’larımızdan yapılacak 2 – 8 arası taksitli alışverişlerde herhangi bir barem olmadan +4 taksit verilecektir.

·          +4 taksit 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8 taksit seçeneklerinde geçerlidir.

·        Sanal POS üzerinden yapılan alışverişlerde +4 taksit otomatik olarak uygulanacaktır.

·    Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix’ler ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

·           QNB Finansbank Ticari kredi kartlarında Şubat ayı boyunca 100 TL-50.000 TL arası 2-8 taksitli işlemlerde +4’e varan taksit kampanyası geçerlidir.

·           QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Bonus üye işyerlerinden tek seferde yapılacak ilk 100 TL’lik giyim, elektronik ve kozmetik alışverişine 10 TL bonus, üçüncüye 20 TL bonus, beşinciye 30 TL bonus, toplam 60 TL bonus

 

·         Kampanya 02 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

·         Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.

·         Kampanyaya sadece BonusFlaş üzerinden katılım sağlanabilmektedir. Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.

·         Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL’dir.

·         Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

·         Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri toplamda en fazla 60 TL bonus kazanabilir.

·         Ek kartlar kampanyaya dahildir.

·         Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 60 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.

·         Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. 

·         Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.