GARANTİ 

100 TL VE ÜZERİ İŞLEMLERDE

+ 2 TAKSİT!

 

·         Kampanyamız tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

·         Sektör kampanyamız Bonus üyesi üye işyerlerinden 2 taksit ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacak şekilde revize edilmiştir.

·         Kampanya kapsamında mevcut çalışma şeklinizde ve maliyetlerinizde herhangi bir değişiklik olmayıp, ilave 2 taksit maliyeti bankamız tarafından karşılanacaktır.

·         Kampanyaya tüm Garanti Bonus, American Express, Bonus Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Tekstilbank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ve Burgan Bonus dahildir.

·         Kampanya Miles & Smiles kredi kartı ve Miles & Smiles Business kredi kartı için tek seferde gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.

·         Kampanyaya Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business, Easy kredi kartı dahil değildir.

·         Sanal POS ile yapılan alışverişlerde sadece +2 taksit uygulaması geçerli olacaktır.

·         Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. 

·          FLEXI kampanyaya katılımı için FLEXI sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp GIYIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.

·         Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit ; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası  üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: “ TAKSIT 2 ” şeklinde)  3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.  Tek seferde peşin ya da taksitli 100-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501–5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. En fazla 9 aylık ek taksit talep edilebilir.

 

 

 

AKBANK

50 TL VE ÜZERİ VADE FARKSIZ İŞLEMLERDE

+ 1 TAKSİT!

 

·         +1 TAKSİT kampanyası, 50 TL ve üzeri vade farksız 2-11 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir. Artı taksit ve erteleme ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.

·         Bu kampanyadan Axess, Wings, Free, Exi 26 ve Bank’o Card Axess sahipleri yararlanabilir.

·         Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

·         Kampanyaya ticari kartlar dahildir.

 

 

CARDFİNANS

+ 2 TAKSİT KAMPANYASI

 

·         Ağustos ayı boyunca anlaşmalı mağazalarda CardFinans bireysel kredi kartları, Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ve HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile POS’larımızdan yapılacak 2 – 10 arası taksitli alışverişlerde herhangi bir barem olmadan +2 taksit verilecektir. +2 taksit 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10 taksit seçeneklerinde geçerlidir.

·         Ağustos ayı boyunca anlaşmalı mağazalarda HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile POS’larımızdan yapılacak 2 – 9 arası taksitli alışverişlerde herhangi bir barem olmadan +3 taksit verilecektir. +3 taksit 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ve 9 taksit seçeneklerinde geçerlidir.

·         Sanal POS üzerinden yapılan alışverişlerde CardFinans için +2 taksit ve HSBC Advantage için +3 taksit otomatik olarak uygulanacaktır.

·         Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

·         QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.