Axess ile giyim alışverişlerinize +3 Taksit 

Axess ile 50TL ve üzeri Giyim Alışverişlerinize +3 Taksit fırsatı 31 Ekim 2017'ye dek sizleri bekliyor!

Kampanya detayları:

·         Artı 3 Taksit Kampanyası; 1 - 31 Ekim 2017 tarihleri arasında giyim ve ayakkabı sektörlerinde kampanyaya katılan Axess üyeişyerlerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri vade farksız 2-9 arası taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.

·         Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.

·         Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank'O Card Axess sahipleri faydalanabilir.

·         Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

·         Kampanya BKM Express ile yapılan alışverişlerde de geçerlidir.

·         Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

·         Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

CardFinans ile alışverişinize +4 Taksit 

Kampanyamızın detayları aşağıdaki gibidir;

·         Ekim ayı boyunca anlaşmalı mağazalarda QNB Finansbank bireysel kredi kartları, Artı Paket'e dahil Fix Card'lar ve HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile POS'larımızdan yapılacak 2 - 8 arası taksitli alışverişlerde herhangi bir barem olmadan +4 taksit verilecektir.

·         +4 taksit 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8 taksit seçeneklerinde geçerlidir.

·         Sanal POS üzerinden yapılan alışverişlerde +4 taksit otomatik olarak uygulanacaktır.

·         Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan Fix Card'lar ve ParaPuan/NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

·         CardFinans Ticari kredi kartlarında Ekim ayı boyunca 100 TL-50.000 TL arası 2-8 taksitli işlemlerde +4'e varan taksit kampanyası geçerlidir.

·         QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


 

Garanti ile Tekstil, ayakkabı ve oyuncak sektörlerinde +2 Taksit

Kampanya detayları:

1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında Tekstil, Oyuncak, Ayakkabı sektörlerinde faaliyet gösteren  Bonus üyesi işyerlerimizde 50 TL ve üzeri alışverişlerde "+2 taksit" kampanyası. 

·         Kampanyamız tek seferde gerçekleştirilen 50 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

·         Sektör kampanyamız Bonus üyesi üye işyerlerinden 2 taksit ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacak şekilde revize edilmiştir.

·         Kampanya kapsamında mevcut çalışma şeklinizde ve maliyetlerinizde herhangi bir değişiklik olmayıp, ilave 2 taksit maliyeti bankamız tarafından karşılanacaktır.

·         Kampanyaya tüm Garanti Bonus, American Express, Bonus Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Tekstilbank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ve Burgan Bonus dahildir.

·         Kampanya Miles & Smiles kredi kartı ve Miles & Smiles Business kredi kartı için tek seferde gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.

·         Kampanyaya Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business, Easy kredi kartı dahil değildir.

·         Sanal POS ile yapılan alışverişlerde sadece +2 taksit uygulaması geçerli olacaktır.

·         Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. 

·         FLEXI kampanyaya katılımı için FLEXI sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp GIYIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.

·         Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit ; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası  üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 2 " şeklinde)  3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.  Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001-2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501-5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. En fazla 9 aylık ek taksit talep edilebilir.